Перевезення передач та посилок за маршрутом
Англія - Україна - Англія

Володя

- власник

Наша компанія працює в сфері перевозок Лондона з 2008 року. З того ж часу ми займаємось доставкою передач, посилок, вантажів з Англії в Україну та з України до Англії.

Здобутий значний практичний досвід сприяє наданню послуг на найвищому рівні. Ви можете бути впевнені, що ваше замовлення буде виконано вчасно і якісно. Ви завжди зможете відслідкувати свій вантаж за його номером на нашому сайті uk-ua.net.

Нам подобається бути своєрідним «мостом професіоналів», що сполучає родини України та Європи.

Валєра

- водій

Професія водія мені завжди подобалась. Мій тато водій, я з дитинства крутився біля нього та його машини, і я завжди мріяв, що коли виросту, то обов’язково стану водієм. Моя мрія здійснилась.

Я вже понад 20 років за кермом. За цей час об’їздив всю Європу вздовж і поперек надцять раз. Закладаюсь, Ви мрієте, щоб ваша передача доїхала швидко і вчасно. І я радий здійснювати Ваші мрії.

Петро

- водій

За кермом з 13-ти років. Дуже любив коли у нас в домі збиралися гості, їли-пили, а потім тато давав мені ключі від машини, сідав на переднє сидіння, і ми розвозили гостей додому, на автобусну, на поїзд.

Як зараз пам’ятаю свою першу поїздку за кермом вже з правами – від МРЕО додому. З тих пір я практично завжди в дорозі, в русі.

Мені подобається дорога, мені подобається везти «кусочок щастя» від однієї людини до іншої.

Андрій

- експедитор